Oferujemy:

OLEJ NAPĘDOWY CN 27101943 do silników diesla wysokiej jakości, który spełnia normy PN-EN 590

oraz

BENZYNĘ BEZOŁOWIOWĄ PB95, która spełnia wymagania PN-EN 228.

-

Towar nabywamy z:
· Litwy
· Niemiec

Formalności celne odbywają się:
· Świecko
· Suwałki
· Olszyna

-

Gwarantujemy:

-

1.Konkurencyjne ceny Posiadamy konkurencyjne ceny paliw. Podstawą do wyliczenia ceny sprzedaży jest cena hurtowa PKN ORLEN dla ON Ekodiesel, pomniejszona o stały rabat handlowy określony w umowie ramowej na sprzedaż paliwa ciekłego. Rabat zależy od wielkości zamówień miesięcznych, formy płatności oraz sposobu odbioru paliwa. Zamówienie można odebrać własnym środkiem transportu bądź skorzystać z naszej usługi.

2.Szybką realizację zamówienia Nasza Firma jest konkurencyjna pod względem szybkości realizacji zamówień. Jesteśmy w stanie dostarczyć każdą ilość oleju napędowego do Państwa najczęściej w ciągu 24 godz do 48 godz od momentu przyjęcia zamówienia.

3.Nowoczesny transport Posiadamy wyspecjalizowane autocysterny o pojemności od 12 do 30 tysięcy litrów, wyposażone w elektroniczne urządzenia pomiarowe. Większość naszych autocystern posiada pompy oraz węże dystrybucyjne o długości 45 metrów, pozwalające na rozładunek paliwa do zbiorników naziemnych.

4.Najwyższą jakość oferowanych paliw Korzystamy z oferty tylko sprawdzonych firm paliwowych.

5.Profesjonalną obsługę klienta Posiadamy w pełni profesjonalny dział handlowy. Zatrudnieni w nim specjaliści są do Państwa dyspozycji. W każdej chwili udzielą Państwu kompletnej informacji o cenach czy przewidywanym czasie dostawy.

-

Do każdej dostawy dołączamy następujące dokumenty:

•Fakturę VAT

•Dokument WZ

•Atest – Świadectwo jakości przypisane do każdej partii towaru

-

Dokumenty do wglądu / kopii dla klienta od kierowcy:

List między narodowy CMR

Raport wywozu

Ewidencja akcyzowa

Dokument e-AD